O MNIE

Maja Domańska

Nazywam się Maja Domańska. Pracuję jako psycholog nieprzerwanie od 2005 roku. Zdobyte przez lata doświadczenie zawodowe poparte jest wiedzą, którą nabyłam podczas lat studiów:

  • 2004 r. – studia 5-letnie magisterskie, Psychologia, Katolicki Uniwersytet Lubelski
  • 2006 r. – studia podyplomowe, Przygotowanie Pedagogiczne, Uniwersytet Rzeszowski
  • 2008 r. – studia podyplomowe, Psychologia Transportu, Uniwersytet Jagielloński
  • 2017 r. – studia podyplomowe, Autyzm, Wyższa Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie

W 2009 r. założyłam Pracownię Psychologiczną, która była pierwszą placówką oferującą badania psychologiczne dla kierowców w powiecie lubaczowskim.

Oprócz badań psychotechnicznych oferuję również porady psychologiczne, skierowane zarówno do dorosłych, jak i dzieci. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na określeniu charakterystyki problemu każdego klienta. Na tej podstawie dobieram odpowiednie metody, które wprowadzam podczas indywidualnych spotkań.

Cechują mnie zrozumienie, empatia oraz profesjonalizm i dyskrecja. Dokładam wszelkich starań, by klient, niezależnie od charakteru wizyty, poczuł się swobodnie i bezpiecznie. Dbam o miłą atmosferę podczas sesji, zapewniając jednocześnie fachową pomoc.

Zapraszam do mojego gabinetu.